In het Victoriaanse Londen lossen Sherlock Holmes en dokter John Watson al jaren samen mysteries op. Maar wanneer ze een geheimzinnige sleutel in handen krijgen, verandert alles.
Die sleutel geeft toegang tot een kluis onder de Bank of London — een plek waar de machtigste geheimen van de stad worden bewaard. Jarenlang was de kluis onbereikbaar: de sleutel is verdeeld in vier stukken, beveiligd met een geheime code, en verspreid over mensen die elkaar niet kennen. Tot iemand de jacht opent… en de sleutelbewaarders één voor één verdwijnen.
Sherlocks oudere broer Mycroft wil de sleutel in handen krijgen vóórdat Londen ooit ontdekt wat er werkelijk in die kluis ligt. Moriarty wil precies het tegenovergestelde: de sleutel gebruiken om Londen in één zet te breken — en Mycroft definitief schaakmat te zetten. Sherlock raakt verstrikt tussen twee krachten die groter zijn dan elke zaak die hij ooit met Watson heeft opgelost.
En dan wordt het persoonlijk. Sherlock krijgt druk van bovenaf. Watson probeert zijn zus Lilly in toom te houden. Wanneer Watson óók nog eens als verdachte opduikt in de zaak rond de verdwenen sleutel, begint voor Sherlock een race tegen de klok — waarin vriendschap, loyaliteit en werkelijkheid zelf onder druk komen te staan.
“Sherlock Holmes en de Zaak Watson” is een nieuw toneelstuk met bekende personages, over vriendschap en verraad, en over de dunne lijn tussen waarheid en waanzin.
Sherlock Holmes speelt in het Picasso Lyceum te Zoetermeer (Paletsingel 38c) op 14, 15, 16 en 17 mei 2026.
MET:
MITCH BOUMAN | RODRIQUEZ ROMEROS | MELANIE DE LA ROCHE BETANCOURT | WOUTER BUKMAN | BAS SCHOUTE | MATTHIJS HENSEN | YORRICK VAN DER OUW | ISA VAN DER SCHEE | MYLÈNE HAIJES | BRITT DONKERSLOOT | RUBEN WOLF | MERT AKCAY | JAY VAN DER ARK | LEONIE COENE | JOERI DE BRUIN
| SCRIPT EN REGIE: | BAS KOEDOOD |
| PRODUCTIELEIDING EN CHOREOGRAFIE: | NANDA DOLMAN |
| ARTWORK EN DESIGN: | RUBEN WOLF |
| MET MUZIEK VAN: | JELLE VAN DEN ENDE |
Trotseer dit voorjaar de storm met Greg & Baud Productions en laat je meevoeren in een verhaal vol geheimen, emoties en confrontaties dat je niet snel zult vergeten.
Een groep vrienden reist af naar een afgelegen eiland om samen hun overleden vriendin Tessa te herdenken. Wat begint als een weekend vol herinneringen en warmte, verandert langzaam in een nacht vol spanningen. Terwijl de storm buiten steeds heftiger woedt, lopen ook de emoties binnen hoog op. Oude geheimen komen aan het licht, relaties komen op scherp te staan en niemand kan zich langer verschuilen achter stilte of schijn.
In het Oog van de Storm is een psychologisch toneelstuk vol scherpe dialogen, rauwe emotie en onverwachte wendingen. Soms schrijnend, soms wrang komisch, maar altijd herkenbaar en meeslepend. Een voorstelling die laat zien hoe dun de scheidslijn is tussen vriendschap en verwijdering… en hoe de storm buiten niets is vergeleken met de storm binnen in het huisje.
MET:
Nadia La Vos | Bas Koedood | Nanda Dolman | Yorrick van der Ouw | Ziara Bogaers-Breedijk | Ruben Wolf | Tommie Hoogerwerf-Guurink | Matthijs Hensen
Script: Bas Koedood & Mees Gelein
Regie: Bas Koedood
Met muziek van Jelle van den Ende
Voorstelling:
Donderdag 19 maart 2026 20:00
Vrijdag 20 maart 2026 20:00
Zaterdag 21 maart 2026 14:00 en 20:00
Zondag 22 maart 2026 14:00
In het Oog van de Storm speelt in het Picasso Lyceum te Zoetermeer (Paletsingel 38c) op 19, 20, 21 en 22 maart 2026.

Vier dit jaar weer ouderwets gezellig Kerst met Greg & Baud Productions en beleef een moordmysterie zoals je het nog nooit hebt gezien.
Kerstmis. Een tijd van warmte, gezelligheid en samen zijn. Maar in de kerststal van Hotel de Goede Afloop gaat dat net even anders… Tussen de strobalen, de schapen en de engelen valt er een dode. En dan begint het echte feest pas. Wie heeft het gedaan, en waarom? Terwijl de herders roddelen, de wijzen ruzie maken en de engelen hun vleugels verliezen, stapelen de geheimen zich op. Niets is wat het lijkt in dit vrolijke en spannende moordmysterie. Lukt het eregast Agatha Christie om de zaak op te lossen?
Moord in de Kerststal is een muzikale kerstkomedie vol aanstekelijke liedjes, onverwachte twists en een flinke dosis humor. Een voorstelling voor de hele familie, waarin het publiek kan meepuzzelen en kan genieten van een onvergetelijke kerst. Vier de feestdagen met een voorstelling die zowel warm als spanend is, en die je nog lang bijblijft.
MET
Jeroen van Grunsven | Debby Korte | Matthijs Hensen | Pieter Heessels | Joeri de Bruin | Hans Eggink | Sylvia Reverda | Tom de Wijs | Esmée Wagelaar | Fleur Donkers | Mariska Blaas
Script: Arjan Ederveen | Liedteksten: Alex Klaassen
Regie: Bas Koedood en Leonie Coene
Muzikale leiding: Simone Coene
Speeldata:
20 december 2025
21 december 2025
23 december 2025
24 december 2025
26 december 2025
27 december 2025
28 december 2025
30 december 2025
Locatie: Picasso Lyceum Paletsingel 38c, 2718 NT Zoetermeer
Tickets zijn verkrijgbaar via www.greg-baud.nl.

Greg&Baud Productions presenteert:
Op 21 en 22 februari 2026 brengen wij de musical Heathers naar CKC in Zoetermeer.
Alle voorstellingen van Heathers zijn uitverkocht.
Voorstelling 1: 21 februari 14:00u
Voorstelling 2: 21 februari 20:00u
Voorstelling 3: 22 februari 14:00u
Voorstelling 4: 22 februari 20:00u
Over Heathers:
Op Westerberg High vormen de drie Heathers het populairste en meest gevreesde groepje van de school. Veronica Sawyer, slim maar onopvallend, krijgt de kans om zich bij hen aan te sluiten en eindelijk mee te tellen. Wanneer ze de mysterieuze nieuwkomer JD ontmoet, ontdekt ze echter hoe ver macht en wraak kunnen gaan. Wat begint als een poging om haar sociale leven te verbeteren, verandert al snel in een gevaarlijk spel van manipulatie en geweld. Veronica moet een keuze maken voordat Westerberg High voorgoed in chaos vervalt.
Goed om te weten:
Heathers the Musical combineert humor met serieuzere thema’s zoals pestgedrag, (seksuele) intimidatie, sociale druk, geweld en (verwijzingen naar) zelfbeschadiging, zelfdoding en moord.
Trigger warning: In deze musical komen geweerschoten en flitsende lichten voor.
Locatie:
CKC Zoetermeer
Leidsewallen 80
2722 PC Zoetermeer
Parkeren:
Rondom het pand kun je met een parkeerschijf / blauwe schijf 3 uur gratis parkeren. Je bereikt het parkeerterrein vanaf de Osylaan. Onder deze parkeerplaats bevindt zich ook een parkeergarage waar je je auto kunt neerzetten. Let op: De parkeergarage aan de Osylaan sluit elke avond om 23.00 uur. Na deze tijd is het alleen mogelijk om je auto uit de parkeergarage te halen na het betalen van € 50,-. Om 6.00 uur gaat de garage weer open. Goed dus om daar even rekening mee te houden.
Je kunt je auto ook onder ons pand parkeren, waar je eveneens 3 uur gratis parkeert met parkeerschijf. De parkeergarage onder het CKC blijft wel 24 uur per dag open.
Daarnaast is er ook ruime gelegenheid voor het parkeren van fietsen en bromfietsen aan de voorzijde van ons pand.

Nieuwe musical vol (Neder)pop- en rockmuziek
Welkom op de Olympus. De plek waar duizenden jaren geleden de mens nog vier armen, vier benen en twee gezichten had. Waar Zeus neerdaalde om de mens te splitten. En waar nu een vriendengroep naar antwoorden zoekt. Voelt iedereen zich ‘niet af’? Hoe vind je je andere helft en wanneer ben je compleet? Ga mee op zoektocht in deze nieuwe musical vol (Neder)pop- en rockmuziek.
Theatraal popconcert met liveband
Olympus is een nieuwe musical in de vorm van een theatraal popconcert. Met meer dan twintig zangers, dansers en muzikanten op het podium, wordt het stampen op de eeuwenoude berg. Verwacht rock, pop en Nederpop in combinatie met een mythe over hoe wij zijn zoals we zijn.
De mythe van de bolmens
De voorstelling is geïnspireerd op het verhaal van de ‘bolmens’. De goden zagen dat de mens te machtig werd. Daarom splitte Zeus de mens, die toen nog vier armen, vier benen en twee gezichten had, in tweeën. Maar de gesplitste mens was eenzaam en verloren, en ging op zoek naar zijn wederhelft. Met het vinden van die wederhelft kwamen liefde en geluk.
In Olympus volg je een groep vrienden die op de Olympus achter de oorsprong van de mens komt. Het verklaart een hoop, maar is het vinden van je wederhelft per se je end game?
Waar & wanneer : 15 november 20:00 uur & 16 november 14:00 in het Stadstheater Zoetermeer
28 februari om 20:00 uur & 1 maart om 14:00 uur in Theater aan de Slinger Houten.
Kaartverkoop:
Theater aan de Slinger Houten: aandeslinger.nl
Zaterdag 28 feb 20:00 uur: https://www.aandeslinger.nl/programma/olympus-28-02-26
Zondag 1 mrt 14:00 uur: https://www.aandeslinger.nl/programma/olympus-01-03-26





